עִברִית ▼

המר תמונות 2D PNG/JPG לקבצי 3D STL Mesh!

השתמש במהירות ובחינם שלנו תמונה ל STL כלי מקוון להמרת שלך PNG ו JPG מיפוי 2D גובה תמונות או לוגו לתוך 3D STL (שפת משולש רגילה) קבצי רשת/מודלים המתאימים להדפסה עם מדפסת תלת מימד, עיבוד CNC או לטעינה לחבילת העריכה התלת מימדית המועדפת עליך. כדי לראות כמה דוגמאות למה שהכלי שלנו יכול ליצור, ראה שלנו דוגמאות הסעיף למטה.

לחץ על הלחצן " העלה קובץ " למעלה כדי להתחיל. תמונת PNG/JPG שלך/מפת גובה צריך להתאים בתוך 800 x 800פיקסלים, אם הוא גדול מזה, גודל התמונה ישתנה כך שיתאים לגודל זה. לאחר שליחת התמונה שלך היא תעובד במהירות האפשרית. תמונות מסובכות יותר עשויות להימשך זמן רב יותר מאחרות, אז נא להתאזר בסבלנות. למידע נוסף על האופן שבו התמונה שלך מומרת לגמר דגם תלת מימד אנא עיין בסעיף למטה איך תמונה ל-STL זה עובדת?.

כיצד להמיר JPG או PNG ל-STL באינטרנט?

להלן שלושה שלבים פשוטים ליצירת קובץ STL מקובץ JPG או PNG.

העלה JPG או PNG

לחץ על הלחצן "העלה קובץ" ובחר קובץ תמונה (PNG או JPG) להעלאה. גודל הקובץ המרבי הוא 100MB.

בחר את האפשרויות שלך

הגדר את הממדים ואפשרויות אחרות, ולחץ על כפתור "המר ל-STL" כדי להמיר את ה-JPG או PNG ל-STL.

הורד את STL שלך

לחץ על קישור ההורדה לאחר השלמתו כדי לקבל את קובץ ה-STL שלך.

תמונה ל-STL שאלות נפוצות

מה הכלי הזה עושה?

הכלי שלנו ממיר נתוני תמונה (מפת סיביות) לגיאומטריה תלת-ממדית, אשר נשמרת לאחר מכן בפורמט הקובץ הנפוץ STL.

באילו קבצים הוא תומך?

הכלי תמונה ל-STL יכול להמיר את הפורמטים הנפוצים ביותר של קבצי תמונה, כגון PNG, JPG או כל אחד מהפורמטים הנתמכים שלנו פורמטים של תמונה. הפלט מסופק בפורמט STL, שניתן להשתמש בו ברוב יישומי הגרפיקה התלת-ממדית.

כיצד הכלי מפרש את נתוני פיקסל התמונה?

גיאומטריה תלת מימדית נוצרת על סמך עוצמת הבהירות של כל אחד מהם פיקסל בתמונת המקור. לדוגמה, באמצעות הגדרות ברירת המחדל של הכלי, פיקסל שחור מייצג גובה פיקסל תלת-ממדי של 0 מ"מ, ופיקסל לבן מייצג גובה פיקסל תלת-ממדי של 10 מ"מ. צבעים בין אלה יומרו לפיקסל תלת מימדי בטווח זה.

מה עושה האפשרות "היפוך פלט"?

אפשרות זו הופכת את המרת טווח השחור ללבן, כך שכאשר אפשרות זו מוגדרת, פיקסל שחור יוצג כפיקסל תלת מימדי בגובה 10 מ"מ, ופיקסל לבן יוצג כ -0 מ"מ.

כיצד אוכל לשלוט בפרטי הדגם?

האפשרות "פרטים" מאפשרת לך לשלוט ברזולוציה של הקובץ STL שנוצר. פירוט נמוך ייצור את המודל במהירות ויביא לקובץ קטן יותר. יצירת האפשרות High ייקח זמן רב יותר ויכולה לגרום לקבצי הורדה גדולים מאוד.

מה עושה האפשרות "אפשר החלקה"?

עם אפשרות זו, הממיר תמונה ל-STL ינסה להסיר או להחליק כל קוצים במודל התלת-ממד STL שיתקבל. עליות נגרמות בדרך כלל מפיקסלים סמוכים בעלי ניגודיות גבוהה בקובץ המקור תמונה.

מהי הרזולוציה המקסימלית תמונה שאני יכול להעלות?

ה-תמונה שאתה מעלה יכול להיות בכל גודל; עם זאת, הכלי שלנו ישנה את גודל התמונה שלך למקסימום של 800x800 פיקסלים עבור משתמשים רגילים, ועבור בעלי מנוי פרימיום, זה גדל למקסימום של 1200x1200 פיקסלים.

שאלות נפוצות אחרות

כיצד אוכל להמיר את קובץ ה-תמונה שלי ל-STL?

תחילה לחץ על הלחצן "העלה...", בחר בקובץ תמונה להעלאה. בחר אפשרויות תצורה כלשהן. כאשר ההמרה תמונה ל-STL הושלמה, תוכל להוריד את קובץ ה-STL שלך מיד.

כמה זמן לוקח להמיר את ה-תמונה שלי ל-STL?

אנו שואפים לעבד את כל ההמרות תמונה ל-STL במהירות האפשרית, זה בדרך כלל לוקח בערך 5 שניות, אבל יכול להיות יותר עבור קבצים גדולים יותר מורכבים, אז אנא התאזר בסבלנות.

כמה מדויקת ההמרה תמונה ל-STL?

אנו שואפים ליצור את ההמרות המדויקות ביותר עם הכלים שלנו. הכלים שלנו נמצאים בפיתוח מתמיד עם תכונות חדשות ושיפורים שמתווספים מדי שבוע.

האם זה בטוח להמיר את ה-תמונה שלי ל-STL ב-ImageToStl.com?

כן כמובן! אנחנו לא מאחסנים את הקובץ תמונה שאתה שולח לנו. הקובץ STL שנוצר, לאחר יצירתו, נמחק 15 דקות לאחר ההעלאה ותוקפו של קישור ההורדה יפוג לאחר זמן זה.

האם אוכל להמיר את ה-תמונה שלי ל-STL ב-Windows, Linux, Android, iOS או Mac OS?

כן! הכלי תמונה עד STL שלנו יפעל בכל מערכת עם דפדפן אינטרנט מודרני. אין צורך בתוכנה מתמחה כדי להפעיל אף אחד מכלי ההמרה שלנו.

מה אם אני משתמש בחוסם פרסומות, האם זה ישפיע על הדברים?

כן. למרות שאתה יכול להשתמש בחוסם מודעות, אם אתה אוהב את כלי ההמרה תמונה שלנו, אנא שקול לרשום את האתר שלנו ברשימה לבנה. כאשר חוסם מודעות מופעל יש כמה מגבלות המרות בחלק מהכלים שלנו וזמני העיבוד/המרה יהיו ארוכים יותר.

מהו קובץ STL?

פורמט הקובץ STL מתאר משטח משולש לא מובנה של המשולשים באמצעות מערכת קואורדינטות קרטזית תלת מימדית. קבצי STL אינם מכילים מידע על קנה מידה, והיחידות הן שרירותיות. יש לנו תיאור מפורט יותר של קובץ STLכאן.

לאילו פורמטים STL אני יכול להמיר?

הכלי שלנו ישמור את כל הקבצים STL בפורמט בינארי. לחלופין, הכלי שלנו יאפשר לך לשמור בפורמט הצבע הלא סטנדרטי STL.

איך תמונה ל-STL זה עובדת?

מצב סטנדרטי (מפת גובה)

התהליך פשוט: לאחר המרת התמונה שלך לגווני אפור, במצב סטנדרטי, הכלי שלנו בוחן את הדו-ממד PNG או JPG (מפת גובה) תמונה ובהתבסס על הבהירות של כל פיקסל, תיצור פיקסל "תלת מימדי" מתאים שבו גובה הפיקסל נקבע על ידי פיקסל בְּהִירוּת. גובה של פיקסל שחור יהיה 0 מ"מ ולא ייכלל במודל התלת-ממד הסופי שנוצר, אולם לפיקסל לבן יהיה גובה שתציין לאחר העלאת התמונה שלך.

בעת שימוש במצב Extrude Color הכלי פועל באותו אופן כמו מצב Standard אולם האופן שבו הכלי מפרש את מידע צבע הפיקסלים משתנה וגם המודל הסופי שנוצר יכיל את נתוני הצבע המוצבים על גבי המודל. אנא ראה שלנו צור מודלים של מפת גובה תלת מימדית בצבע מלא מתוך תמונות מאמר המסביר תהליך זה ביתר פירוט.

תמונה מקורית בצבע גובה PNG

תמונה מקורית בצבע גובה PNG

מפת הגובה הומרה למודל מפת גובה תלת מימדית צבעונית

מפת הגובה הומרה למודל מפת גובה תלת מימדית צבעונית

תצוגה נוספת של מודל מפת הגובה התלת מימדית

תצוגה נוספת של מודל מפת הגובה התלת-ממדית

מצב אקסטרוד

ב שחול מצב הכלי שלנו עוקב אחר הקצוות המצויים בתמונה שלך ויוצר מודלים תלת מימדיים פשוטים אך נקיים מהתמונה, נהדר עבור תמונות פשוטות. מצב Extrude Color גם יוצר נקי מודלים תלת מימדיים אולם במקום לשנות את גובה הדגם על סמך בהירות הפיקסלים, צבע הפיקסלים משמש ישירות בדגם הסופי כדי לספק צבע.

צורה פשוטה לשיוף

צורה פשוטה לשיוף

תמונת המערבולת מומרת למודל תלת מימד

תמונת המערבולת מומרת למודל תלת מימד

הכלי יוצר קצוות נקיים וחלקים במודל התלת מימד

הכלי יוצר קצוות נקיים וחלקים במודל התלת מימד

סוף כל סוף...

ניתן להדפיס את הקובץ התלת מימדי STL שנוצר על ידי הכלי שלנו באמצעות א מדפסת תלת מימד או אם ברצונך לעבד את המודל הלאה, ניתן לטעון אותו ברוב חבילות עריכת הרשת התלת-ממדית כגון Blender וכו' עבור מפתחי משחקי וידאו/אפליקציות תלת מימד, זהו כלי שימושי ליצירת קבצי רשת תלת מימדית מתמונות מפת גובה לשימוש במשחקים ויישומי תלת מימד אחרים.

תמונה ל-STL דוגמאות

כאן ריכזנו כמה תמונות לדוגמה והמודלים שנוצרו בתלת-ממד כדי לתת לך מושג מה ניתן ליצור עם הכלי Image to STL שלנו. יש לנו דוגמאות הן לאפשרויות Heightmap והן לאפשרויות Extrude בשימוש, כמו גם תמונות בגווני אפור וצבע.

1. דפוס מערבול (Extrude)

הנה תבנית מערבולת המדגימה את יכולת הכלי ליצור מודלים תלת מימדיים בגובה קבוע מתמונות פשוטות בשחור-לבן באמצעות מצב Extrude. בעת בניית מודל התלת-ממד STL, הממיר שלנו יחיל גובה של 10 מ"מ על הגיאומטריה שבה הוא מוצא פיקסל לבן ו-0 מ"מ על כל פיקסלים שחורים.

תבנית מערבולת

תבנית מערבולת

המערבולת הוצאה לדגם תלת מימד

המערבולת הוחלפה לדגם תלת מימד

המערבולת הוחלפה לתצוגה מקרוב של מודל תלת מימד

המערבולת הוחלפה לתצוגה מקרוב של מודל תלת מימד

2. תמונת שטח בקנה מידה אפור (מפת גובה)

זוהי תמונת מפת גובה דו מימדית מורכבת, המדגימה את היכולת ליצור מודלים תלת מימדיים בגובה משתנה המבוססים על תמונות בקנה מידה אפור. בעת בניית מודל התלת מימד, הממיר יחיל גובה של 10 מ"מ על הגיאומטריה שם הוא מוצא פיקסל לבן ו-0 מ"מ על כל פיקסלים שחורים. כל הגוונים שביניהם יוצגו באופן פרופורציונלי במודל התלת-ממד הסופי STL.

מפת גובה ממשימה של מעבורת נאס"א

מפת גובה ממשימה של מעבורת נאס"א

תמונת מפת הגובה הומרה למודל תלת מימד (מבט קדמי)

תמונת מפת הגובה הומרה למודל תלת מימד (מבט קדמי)

תמונת מפת הגובה הומרה למודל תלת מימד (תצוגה אחורית)

תמונת מפת הגובה הומרה למודל תלת מימד (תצוגה אחורית)

3. סיבוב הפוך בקנה מידה אפור (שחול)

כאן, אנו משתמשים באותה תמונה כמו בדוגמה הראשונה ובוחרים באפשרות "היפוך פלט". זה הופך את הגיאומטריה המתקבלת ועשוי להיות שימושי במצבים מסוימים.

תבנית מערבולת

תבנית מערבולת

המערבולת הוחלפה לדגם תלת מימד

המערבולת ההפוכה נשלחה לדגם תלת מימד

המערבולת הוחלפה לתצוגה מקרוב של מודל תלת מימד

המערבולת ההפוכה הופכת לתצוגה מקרוב של מודל תלת מימד

4. לוגו צבע אקסטרוד

כאן, אנו משתמשים במצב Extrude (צבע ) כדי להמיר לוגו צבעוני למודל תלת מימד מוכן לעריכה בתוך Blender. ה- Extrude (צבע ) זמין רק לפורמטים של קבצים תלת-ממדיים התומכים בצבע, כגון OBJ, DAE, GLB, FBX ו 3MF.

הלוגו של Gameboy Color

הלוגו של Gameboy Color

הלוגו הומר לתלת מימד

הלוגו הומר לתלת מימד

הלוגו הומר לתצוגת תקריב תלת מימדית

הלוגו הומר לתצוגת תקריב תלת מימדית

5. צבע מפת גובה

דוגמה זו מדגימה כיצד ליצור מפת גובה צבעונית ממקור תמונה פשוט בצבע. הצבעים בתמונת המקור קובעים את גובה הפיקסל המתאים במודל התלת-ממד המתקבל STL. לדוגמה, במצב "Color Heightmap", כחול כהה מייצג את החלק הנמוך ביותר של הדגם ואדום הגבוה ביותר, בעוד שבמצב "Full Spectrum Heightmap", הלבן מייצג את הנקודה הגבוהה ביותר.

תמונה מקורית בצבע גובה PNG

תמונה מקורית בצבע גובה PNG

מפת הגובה הומרה למודל מפת גובה תלת מימדית צבעונית

מפת הגובה הומרה למודל מפת גובה תלת מימדית צבעונית

תצוגה נוספת של מודל מפת הגובה התלת-ממדית

תצוגה נוספת של מודל מפת הגובה התלת-ממדית

© 2024 ImageToStl. המר את קובצי ה-PNG וה-JPG שלך לקבצי STL תלת-ממדיים.